Všestranné akumulátorové vrtací kladivo Bosch pro kutily

Silný doplněk k „18V systému Power for All“.

Výkonné vrtání, příklep, sekání a šroubování.

Univerzální sklíčidlo SDS plus pro výměnu příslušenství bez použití nářadí.

Vysoká energie úderu díky pneumatickému příklepovému mechanismu – bez kabelu.

Bezpečnější a méně únavná práce díky nižším vibracím a spojce proti přetížení.

Jedna baterie pro mnoho aplikací: Šetřete místo a peníze, chraňte životní prostředí.

UniversalHammer 18V

Bosch doplňuje „ systém 18V Power for All “ o UniversalHammer 18V, silného partnera pro jakýkoli projekt renovace. UniversalHammer 18V je první akumulátorové vrtací kladivo s funkcí sekání od společnosti Bosch pro kutily a kombinuje čtyři aplikace v jednom nástroji: vrtání s příklepem, sekání, vrtání a šroubování. „Systém „18V Power for All“ také pokrývá všechny reprezentativní nástroje v každém segmentu, v současnosti zahrnuje více než 40 nářadí pro kutily, zahradního nářadí a domácích spotřebičů a dokonce přesahuje řadu Bosch s dalšími partnery v cross-značkovém „ Power for All “. Aliance'. Veškeré nářadí – od vrtacího kladiva po sekačku na trávu a dokonce i vysavač – lze provozovat se stejnou 18V lithium-iontovou baterií a pouze jednou nabíječkou. To uživatelům šetří prostor a peníze a chrání životní prostředí.

3_universalhammer18v_anwendung_fliesen.jpg

Snadná výměna příslušenství mezi čtyřmi aplikacemi

Vrtání do betonu je možné pomocí UniversalHammer 18V, stejně jako sekání kabelových kanálů, když je třeba renovovat kuchyně nebo koupelny. Akumulátorové vrtací kladivo také usnadňuje odstraňování omítek nebo obkladů ze stěn nebo stropů. Každý, kdo přechází mezi různými aplikacemi, a proto potřebuje různé vrtáky nebo sekáče, bude mít prospěch z výměny příslušenství bez použití nářadí: Díky univerzálnímu sklíčidlu SDS plus to lze provést rychle a snadno bez potřeby dalšího nástroje.

Vysoká energie nárazu se snoubí s nízkými vibracemi

Kromě různých aplikací přesvědčí UniversalHammer 18V vysokou nárazovou energií 2,0 Jouly. Jeho výkon je tedy srovnatelný se šňůrovým nářadím. Mechanismus pneumatického příklepu zajišťuje rychlý postup práce a umožňuje vrtání do betonu o průměru vrtání až 16 milimetrů. Pomocí dvouprstového spínače mohou uživatelé přizpůsobit rychlost aktuální aplikaci a díky integrovanému displeji stavu baterie vždy vidí přesnou úroveň nabití. LED světlo zajišťuje jasné vidění na pracovišti i za zhoršených podmínek viditelnosti. Díky nízké hmotnosti padne nářadí pohodlně do ruky při všech činnostech. Oddělená rukojeť snižuje vibrace a umožňuje tak kontrolovanou práci bez únavy. Integrovaná spojka proti přetížení chrání uživatele i nástroj.

Zdeněk Pospíšl

Článek pro Vás připravil,

Zdeněk Pospíšil

Redaktor webu šroubováky.cz

Správce e-shopu záslepky.cz

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář
Kontrolní kód